Oferty pracySpawacz TIG
Spawacz TIG Polski HR International Sp.zo.o 88260 Eisenharz (Niemcy)
Aplikuj 12 października 2018, do końca 1 dzień
Spawacz TIG Polski HR International Sp.zo.o 88260 Eisenharz (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 października 2018, do końca 1 dzień

                        Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
                                 która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

                                                         Spawacz TIG - Niemcy

                                Miejsce pracy: 88260 Eisenharz (Badenia-Wirtembergia), Niemcy

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko Spawacza metodą TIG. Firma w Niemczech zajmuje się głównie produkcją zbiorników ciśnieniowych oraz pojemników/ beczek ze stali szlachetnej.

Obowiązki:

  • Spawanie metodą tig 141
  • Wytwarzanie cienkościennych konstrukcji ze stali nierdzewnej np. zbiorniki ciśnieniowe i beczki ze stali szlachetnej
  • Produkcja elementów z blachy, konstrukcji, złożeń i uformowanych części ze stali szlachetnej
  • Zespojenie prefabrykowanych części oraz spawanie zgodnie z rysunkiem
  • Montaż podzespołów
  • Przeprowadzanie pomiarów wykonanych operacji i testów jakości oraz dokumentowanie   wyników
  • Wsparcie przy odbiorach przez Związki kontroli technicznej -TÜV

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG oraz montażu detali maszyn i urządzeń
  • Doświadczenie na jednym ze stanowisk: mechanik instalacji przemysłowych, pracownik obróbki metalu/ monter- mechanik (konstrukcje stalowe)
  • Doświadczenie w spawaniu cienkich blach będzie atutem
  • Gotowość do podjęcia zlecenia w Niemczech
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia w niedalekim terminie
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem- mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – od 16 euro/h
  • Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
  • Jednozmianowy system pracy – 40h w tygodniu
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
  • Opiekę polskiego Koordynatora w czasie trwania kontraktu
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 504 293 632 lub przesłania swojego CV na adres e-mail: beata.kreft@polskihr.eu

(Data aktualizacji: piątek, 12 października 2018)