Oferty pracySpawacz TIG
Spawacz TIG Polski HR International Sp.zo.o 88260 Eisenharz (Niemcy)
Spawacz TIG Polski HR International Sp.zo.o 88260 Eisenharz (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 października 2018, do końca 18 dni

                        Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
                                 która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

                                                         Spawacz TIG - Niemcy

                                Miejsce pracy: 88260 Eisenharz (Badenia-Wirtembergia), Niemcy

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko Spawacza metodą TIG. Firma w Niemczech zajmuje się głównie produkcją zbiorników ciśnieniowych oraz pojemników/ beczek ze stali szlachetnej.

Obowiązki:

  • Spawanie metodą tig 141
  • Wytwarzanie cienkościennych konstrukcji ze stali nierdzewnej np. zbiorniki ciśnieniowe i beczki ze stali szlachetnej
  • Produkcja elementów z blachy, konstrukcji, złożeń i uformowanych części ze stali szlachetnej
  • Zespojenie prefabrykowanych części oraz spawanie zgodnie z rysunkiem
  • Montaż podzespołów
  • Przeprowadzanie pomiarów wykonanych operacji i testów jakości oraz dokumentowanie   wyników
  • Wsparcie przy odbiorach przez Związki kontroli technicznej -TÜV

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG oraz montażu detali maszyn i urządzeń
  • Doświadczenie na jednym ze stanowisk: mechanik instalacji przemysłowych, pracownik obróbki metalu/ monter- mechanik (konstrukcje stalowe)
  • Doświadczenie w spawaniu cienkich blach będzie atutem
  • Gotowość do podjęcia zlecenia w Niemczech
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia w niedalekim terminie
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem- mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – od 16 euro/h
  • Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
  • Jednozmianowy system pracy – 40h w tygodniu
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
  • Opiekę polskiego Koordynatora w czasie trwania kontraktu
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 504 293 632 lub przesłania swojego CV na adres e-mail: beata.kreft@polskihr.eu

(Data aktualizacji: piątek, 12 października 2018)
inne

oferty pracodawcy

Fellbach (Niemcy)
Opublikowano 18 października 2018
89143 Blauberen (Niemcy)
Opublikowano 16 października 2018
89143 Blaubeuren (Niemcy)
Opublikowano 15 października 2018