Oferty pracyPracownik magazynu
Pracownik magazynu MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Okolice Hanoweru (Niemcy)
Aplikuj 12 października 2018, do końca 1 dzień
Pracownik magazynu MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Okolice Hanoweru (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 października 2018, do końca 1 dzień

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).

Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Okolice Hanoweru

Firma:

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się i wiodącej na rynku niemieckim firmie, zajmującej się internetową dystrybucją towarów meblowych i akcesoriów wyposażenia wnętrz. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy pracowników do centrum dystrybucyjnego w okolicach Hanoweru (ok. 400km od granicy polsko-niemieckiej).

Zakres zadań:

Do Twoich obowiązków będą należały prace magazynowe – komisjonowanie towarów meblowych oraz przygotowanie ich do wysyłki, ręczny załadunek i rozładunek towarów i praca ze skanerem ręcznym. Obowiązuje system 2-zmianowy.

Jeśli:

  • Jesteś zmotywowany do zdobywania doświadczenia w pracy za granicą,
  • Masz możliwość wyjazdu do Niemiec swoim autem,
  • Możesz rozpocząć pracę od zaraz,

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony(z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,
  • Dobrą stawkę oraz premię dzienną,
  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty,
  • Dopełnienie wszystkich formalności jeszcze przed wyjazdem,
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
  • Zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę,
  • Zwrot kosztów za odzież roboczą,
  • Opiekę Konsultantafirmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.).

Osoby, które sprawdzą się na swoim stanowisku, otrzymają możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie niemieckiej!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub pozostawienie kontaktu pod numerem + 48 500 456 300.

(Data aktualizacji: piątek, 12 października 2018)