Oferty pracyOperator wózka widłowego / Pracownik magazynu
Operator wózka widłowego / Pracownik magazynu MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Niemcy (Niemcy)
Aplikuj 12 października 2018, do końca 1 dzień
Operator wózka widłowego / Pracownik magazynu MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 października 2018, do końca 1 dzień

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swoich Partnerów biznesowych w branży logistycznej, dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego / Pracownik magazynu

Miejsce pracy:  Niemcy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa wózków widłowych – w zależności od Twojego doświadczenia mogą to być wózki widłowe czołowe, boczne lub specjalizowane
  • komisjonowanie towarów przy użyciu skanera
  • załadunek i rozładunek przesyłek/dostaw magazynowych
  • pakowanie oraz etykietowanie paczek
  • dbanie o porządek na magazynie
  • zapisywanie danych w systemie komputerowym

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:

  • masz uprawnienia na wózki widłowe
  • masz doświadczenie w pracy na magazynie
  • jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy - to duży atut
  • Jesteś elastyczny/a w podejściu do obowiązków – zatrudnienie w dziale zależnie od zapotrzebowania
  • chcesz wyjechać sam/a lub ze znajomym – często mamy otwarte więcej niż jeden wakat, dopytaj rekrutera o możliwość wyjazdu z kimś
  • liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy

 W zamian za to, że zostaniesz się Naszym pracownikiem otrzymasz:

  • stawkę godzinową zgodną z niemieckimi standardami
  • terminowe wynagrodzenie oraz dodatki za pracę w nadgodzinach i pracę na zmianę nocną oraz możliwość pobierania zaliczek
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, podpisywanej przed wyjazdem
  • pomoc ze strony Firmy w znalezieniu zakwaterowania
  • ubezpieczenie niemieckie (możliwość ubezpieczenia rodziny)
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec
  • zwrot kosztów za odzież roboczą

Jesteś zainteresowany?

Możesz przesłać swoją aplikację za pomocą portalu, a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.

Masz więcej pytań?

Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105.

Szukasz czegoś innego?

Możemy zaoferować Ci inne stanowiska magazynowe bądź produkcyjne nawet jeśli nie znasz języka niemieckiego. Zatrudniamy również pary.  Zachęcamy do kontaktu by poznać nasze aktualne oferty.

(Data aktualizacji: piątek, 12 października 2018)
inne

oferty pracodawcy

Wrocław, Schwebheim (dolnośląskie)
Opublikowano wczoraj
Langenau (Niemcy)
Grettstadt (Niemcy)