Oferty pracyOPERATOR WALCA
OPERATOR WALCA ImpactJob Ulm (Niemcy)
OPERATOR WALCA ImpactJob Ulm (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 października 2018, do końca 18 dni

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WALCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa walca
  • Dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu
  • Inne czynności zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum 2 letnie udokumentowane doświadczenie w obsłudze walca (warunek konieczny)
  • Aktualne uprawnienia do obsługi walca (warunek konieczny)
  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Umiejętność czytania oraz pracy z rysunkiem technicznym
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13 euro brutto/godzina + 24 euro netto diety/ każdy przepracowany dzień )
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 12 października 2018)
inne

oferty pracodawcy

Berlin (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Cuxhaven (Niemcy)
Okolice Frankfurtu Nad Menem (Niemcy)