Oferty pracyTechnik utrzymania ruchu
Technik utrzymania ruchu MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Mainburg (Niemcy)
Technik utrzymania ruchu MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Mainburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 października 2018, do końca 18 dni

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Mainburg

Firma:

Oferujemy pracę w międzynarodowej Firmie będącej wiodącą marką w produkcji innowacyjnych wyrobów do branż: przemysłowej, automotive oraz medycznej. Jednym z największych atutów firmy jest zapewnienie wysokiej jakości produkcji przy utrzymaniu wydajności procesów.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie koniecznych napraw oraz przeglądy okresowe maszyn
  • analizy przyczyn awarii oraz przygotowanie raportów z wykonywanych prac
  • zaopatrywanie maszyn w potrzebne materiały oraz oczyszczanie ich
  • przerabianie oraz konstruowanie nowych maszyn przy wykorzystaniu dostępnych części (przygotowywanie planów wykonywanych prac)
  • praca według określonych norm jakościowych
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania w stosunku do Kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu dobrym
  • odpowiedzialność i zaangażowanie do wykonywanej pracy
  • możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi)
  • jasne warunki zatrudnieniaoraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • opiekę Konsultanta firmygotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)
  • pokrywamy koszt odzieży roboczej

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu.

(Data aktualizacji: piątek, 12 października 2018)
inne

oferty pracodawcy

Dernbach (Niemcy) (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Grettstadt (Niemcy)
Dortmund, Stuttgart, Schweinfurt, Ulm (Niemcy)
Opublikowano wczoraj