Oferty pracy`MONTAŻ PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH / PRACA TAKŻE DLA PAR
`MONTAŻ PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH / PRACA TAKŻE DLA PAR Agencja pracy Cosmoworker Brno (Czechy)
`MONTAŻ PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH / PRACA TAKŻE DLA PAR Agencja pracy Cosmoworker Brno (Czechy) Aplikuj Opublikowano 13 października 2018, do końca 18 dni

Szkolenie przygotowawcze i rozpoczęcie pracy zawsze w poniedziałki.
Mile widziane pary i grupy pracowników.
Praca długoterminowa. Pierwsza umowa na 6 miesięcy. Umowa z czeskim pracodawcą w języku polskim.
Gwarantowane od 144 do 192 godzin pracy w miesiącu.
Możliwość nadgodzin. Nadgodziny płatne 140%.
Stawka ok 2 750 - 3 910 zł (17.000 - 24.200 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia) w zależności od ilości nadgodzin.
Premie uznaniowe 2 500 Kč - 2 razy w roku,
Doświadczenie i znajomość języka mile widziane.
Bezpłatne zakwaterowanie.
Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.
Terminy wyjazdów do ustalenia.
Lokalizacja: Morawy, okolice Brna

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • montaż kabli i złączy do części samochodowych w czystym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
  • pakowanie gotowych i sprawdzonych podzespołów.

Wymagania:

  • sprawność manualna,
  • dokładność w pracy
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka, angielskiego lub czeskiego,
  • zdolność do rozróżniania kolorów - wymóg związany ze specyfiką pracy.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Czech i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę około 2 750 - 3 910 zł (17.000 - 24.200 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia) w zależności od ilości nadgodzin,
  • premie uznaniowe 2 500 Kč - 2 razy w roku,
  • praca w systemie 2-zmianowym, 4 brygadowym.
    Zmiany w trybie: 2 dni z. ranna, dzień wolny, 2 dni z. nocna, 3 dni wolne, 2 dni z. ranna, itd.
    Zmiany 12-godzinne, 06.00 - 18.00 i 18.00 - 06.00.
    W zależności od układu kalendarza od 12-u do 16-u 12-godzinnych dni pracy w miesiącu,
  • możliwe nadgodziny (łącznie w miesiącu max 230h),
  • nadgodziny płatne 140%,
  • w pierwszym dniu zatrudnienia pełnopłatne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • zwrot kosztów dojazdu z Polski do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatne, wygodne zakwaterowanie,
  • bezpłatny ciepły posiłek w ciągu dnia.