Oferty pracyspecjalista ds. administracji i handlu
specjalista ds. administracji i handlu Warszawa (Centrum) (mazowieckie)
specjalista ds. administracji i handlu Warszawa (Centrum) (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 14 października 2018, do końca 5 dni

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • współpraca z dotychczasowymi klientami w oparciu o posiadaną bazę kontaktów,
  • analiza zapytań ofertowych
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • dbałość o promocję i kontraktację zleceń na rzecz firmy,
  • współudział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii marketingowych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • znajomość zagadnień z zakresu bhp, energetyki będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość obsługi MS Office
  • otwartość i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania i osiąganych wyników,
  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: niedziela, 14 października 2018)