Oferty pracyPracownik Ochrony_Środa Śląska_2200 zł na rękę
Pracownik Ochrony_Środa Śląska_2200 zł na rękę Securitas - Region Zachodni Środa Śląska Komorniki (dolnośląskie)
Pracownik Ochrony_Środa Śląska_2200 zł na rękę Securitas - Region Zachodni Środa Śląska Komorniki (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 14 października 2018, do końca 19 dni

Jesteśmy największym na świecie koncernem ochrony. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.

W ramach świadczenia usług ochrony dla międzynarodowego koncernu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

lokalizacja: Środa Śląska

Zakres zadań:

  •  ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem
  •  kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów
  •  monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu

Oczekujemy:

  • niekaralności
  • odpowiedzialności
  • zaangażowania
  • doświadczenie w branży ochrony - mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne 2200 zł netto
  • nadgodziny płatne dodatkowo 100% lub 50% stawki
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny z numerem 690 101 108.

(Data aktualizacji: niedziela, 14 października 2018)
inne

oferty pracodawcy

Środa Śląska/Komorniki (dolnośląskie)
Opublikowano dzisiaj
Bielany Wrocławskie, Wrocław (dolnośląskie)
Opublikowano wczoraj