Oferty pracyMechanik produkcji/ Serwisant
Mechanik produkcji/ Serwisant MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Mainburg (Niemcy)
Aplikuj 16 października 2018, do końca 1 dzień
Mechanik produkcji/ Serwisant MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Mainburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 16 października 2018, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Mechanik produkcji / Serwisant

Miejsce pracy: Mainburg (ok. 30km od Ingolstadt)

Firma:

Oferujemy pracę w międzynarodowej Firmie będącej wiodącą marką w produkcji innowacyjnych wyrobów do branż: przemysłowej, automotive oraz medycznej. Jednym z największych atutów firmy jest zapewnienie wysokiej jakości produkcji przy utrzymaniu wydajności procesów. Obecnie mamy wolne stanowiska w dziale produkcji tworzyw sztucznych.

Zakres obowiązków:

  • operowanie i koordynowanie pracy maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie próbek produktów + produkcja seryjna jak i jednostkowa według zamówień klientów
  • zaopatrywanie oraz oczyszczanie maszyny przy uwzględnieniu zasad BHP
  • przeprowadzanie koniecznych napraw maszyn oraz przeglądy okresowe maszyn
  • analizowanie przyczyn awarii oraz przygotowanie raportów z wykonywanych prac

Wymagania w stosunku do Kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu dobrym
  • odpowiedzialność i zaangażowanie do wykonywanej pracy
  • możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi)
  • jasne warunki zatrudnieniaoraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • opiekę Konsultanta firmygotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)
  • pokrywamy koszt odzieży roboczej

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu.

(Data aktualizacji: wtorek, 16 października 2018)
inne

oferty pracodawcy

Wrocław, Schwebheim (dolnośląskie)
Opublikowano wczoraj
Langenau (Niemcy)
Grettstadt (Niemcy)