Oferty pracyREKRUTER/KA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
REKRUTER/KA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO ImpactJob Skawina (małopolskie)
Aplikuj 18 października 2018, do końca 1 dzień
REKRUTER/KA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO ImpactJob Skawina (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 18 października 2018, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii  Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Szukasz ciekawej pracy z językiem niemieckim w dynamicznie rozwijającej się firmie? Świetnie trafiłeś!

Do naszego biura w Skawinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

REKRUTER/KA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów chętnych do podjęcia pracy za granicą
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów
  • Tworzenie profili kandydatów
  • Kontakt z kandydatami w trakcie ich zatrudnienia,pomoc w razie ewentualnych problemów

WYMAGANIA:

  • DOBRA znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość pakietu Office
  • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR
  • Kurs języka niemieckiego w siedzibie firmy
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole
  • Kartę Multisport
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 18 października 2018)
inne

oferty pracodawcy

DIETFURT (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Różne Lokalizacje (Niemcy)