Oferty pracyPracownik magazynu/Operator Wózka Widłowego (KWL/02/18)
Pracownik magazynu/Operator Wózka Widłowego (KWL/02/18) Weegree Wrocław (Bielany Wrocławskie) (dolnośląskie)
Aplikuj 19 października 2018, do końca 1 dzień
Pracownik magazynu/Operator Wózka Widłowego (KWL/02/18) Weegree Wrocław (Bielany Wrocławskie) (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 19 października 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Pracownik magazynu/Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Wrocław (Bielany Wrocławskie)

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie świadczącej usługi logistyczne.
  • Praca w magazynie na terenie Bielan Wrocławskich.
  • Zbieranie i kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Rozładunek i załadunek aut.
  • Prace magazynowo-porządkowe.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa obsługa komputera.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy tymczasowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenia (podstawa + premie)!
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Pracę w systemie zmianowym (6-14,14-22,22-6).

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ !
  • Kontakt telefoniczny: 735-955-643

(Data aktualizacji: piątek, 19 października 2018)
inne

oferty pracodawcy

Herstal (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Ruda Śląska (śląskie)
Opublikowano 17 grudnia 2018