Oferty pracyPraca dla par w Niemczech
Praca dla par w Niemczech MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Grettstadt (Niemcy)
Praca dla par w Niemczech MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Grettstadt (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 23 października 2018, do końca 6 dni

Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Praca dla par w Niemczech

Miejsce pracy: Grettstadt, Schwerte

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wykładanie na taśmę, foliowanie lub odbieranie plastikowych skrzynek, kontrola czystości, a także układanie ich na palety
  • sprawdzanie stanu technicznego pojemników
  • praca w tempie przy maszynie, którą obsługuje od 4 do 8 osób,
  • obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu i przygotowaniu towarów do wysyłki według podanego klucza
  • rozładunek i załadunek towarów
  • dbanie o porządek na magazynie

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy fizycznej na podobnym stanowisku
  • jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy
  • znasz język niemiecki – będzie to dodatkowym atutem, ale nie jest to wymóg konieczny
  • jesteś elastyczny/a w podejściu do obowiązków – zatrudnienie w dziale zależnie od zapotrzebowania
  • chcesz wyjechać w parze
  • praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy

W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem:

  • gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką otrzymasz za wykonaną pracę
  • wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego,
  • oferujemy stawkę 9,49 euro brutto + dodatek diety 7 euro netto za każdy przepracowany dzień
  • oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację za pośrednictwem portalu.

Masz więcej pytań?

Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105.

(Data aktualizacji: wtorek, 23 października 2018)
inne

oferty pracodawcy

Świecie (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano dzisiaj
Goleniów, Łozienica (zachodniopomorskie)