Oferty pracyAdministrator sklepu internetowego
Administrator sklepu internetowego Radom (mazowieckie)
Aplikuj 27 października 2018, do końca 1 dzień
Administrator sklepu internetowego Radom (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 27 października 2018, do końca 1 dzień

W związku z rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko administratora sklepu internetowego.

Opis stanowiska:
- bieżąca administracja sklepem
- wprowadzanie produktów, danych i opisów
- weryfikacja poprawności i aktualności serwisu
- fotografowanie, obróbka i dodawanie zdjęć
- redagowanie tekstów na stronę
- analiza stanów magazynowych sklepu

Nasze wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- umiejętność analitycznego myślenia, poczucie estetyki, kreatywność, zdyscyplinowanie i odpowiedzialność
- samodzielność, dobra organizacja pracy oraz terminowość
- wysoka kultura osobista
- łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, otwartość, komunikatywność
- umiejętność pisania tekstów marketingowych

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość branży HVAC
- znajomość programu Subiekt

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie
- niezbędne narzędzia pracy
- szkolenie produktowe
- samodzielność w działaniu
- dodatkowe ubezpieczenie

Forma kontaktu:
- CV
- list motywacyjny
-zdjęcie

(Data aktualizacji: sobota, 27 października 2018)