Oferty pracyInżynier Procesu (Robotyk)
Inżynier Procesu (Robotyk) Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno (śląskie)
Aplikuj 29 października 2018, do końca 1 dzień
Inżynier Procesu (Robotyk) Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno (śląskie) Aplikuj Opublikowano 29 października 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu (Robotyk)

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. IPR/14110

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym,
  • usprawnianie procesu produkcyjnego oraz wprowadzanie innowacji w jego obszarze,
  • wprowadzanie rozwiązań dla problemów technologicznych (krótko i długofalowych),
  • tworzenie oraz wdrażanie procedur operacyjnych zgodnie ze standardami WCM, IATF 16949 oraz wymaganiami klientów,
  • zapewnienie osiągnięcia właściwych wyników w zakresie bezpieczeństwa, jakości produkcji, wydajności oraz efektywności kosztowej,
  • współpraca z zagranicznymi centrami rozwojowymi,
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży automotive),
  • doświadczenie w doskonaleniu procesów produkcyjnych,
  • umiejętność przygotowywania dokumentacji,
  • znajomość obsługi i programowania robotów ABB, Fanuclub Reis oraz systemów wizyjnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności analityczne oraz umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w rozwijającej się firmie z branży automotive,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 29 października 2018)