Oferty pracyPrzedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Żywic i Tworzyw Sztucznych)
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Żywic i Tworzyw Sztucznych) Łódź, Pabianice, Zgierz, Kutno, Łowicz, Piotrków Trybunalsk (łódzkie)
Aplikuj 29 października 2018, do końca 1 dzień
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Żywic i Tworzyw Sztucznych) Łódź, Pabianice, Zgierz, Kutno, Łowicz, Piotrków Trybunalsk (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 29 października 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Żywic i Tworzyw Sztucznych)

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. PHŻ/13710

Najważniejsze obowiązki:

  • sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji klejów oraz tworzyw sztucznych,
  • rozwój sprzedaży, oraz opieka nad stałymi klientami firmy,
  • analiza rynku, raportowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub techniczne,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku: technolog lub handlowiec,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Mile widziane:

  • znajomość rynku tworzyw sztucznych, klejów, gumy,
  • wsparcie technologiczne.

Oferujemy:

  • samodzielną pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, inne),
  • wyjazdy zagraniczne.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 29 października 2018)