Oferty pracyDoradca Klienta
Doradca Klienta Profi Credit Polska S.A. Nysa (opolskie)
Doradca Klienta Profi Credit Polska S.A. Nysa (opolskie) Aplikuj Opublikowano 29 października 2018, do końca 12 dni

Poszukujemy osoby na stanowisko :

Doradca Finansowy

Opis stanowiska:

Sprzedaż pożyczek gotówkowych,
Badanie zdolności kredytowej klienta,
Aktywne działania marketingowe,
Kontakt z Klientem oraz rozpoznawanie jego potrzeb finansowych,
Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem,
Obsługa po-sprzedażowa Klienta

Wymagania:

Zaangażowanie,
Otwartość,
Komunikatywność,
Kultura osobista,
Rzetelność i etyka zawodowa.

Oferujemy:

Możliwość rozwoju w obszarze finansowym,
Cykl szkoleń przygotowujących do pracy oraz poszerzających kompetencje w obszarze usług finansowych,
Elastyczne godziny pracy,

Najlepsze i najwyższe wynagrodzenie w branży!

Dołącz do najlepszych ! Zacznij zarabiać już teraz !

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 29 października 2018)
inne

oferty pracodawcy

Chojnice (pomorskie)
Opublikowano dzisiaj
Inowrocław (kujawsko-pomorskie)
Piła (wielkopolskie)