Oferty pracyOperator wózka widłowego czołowego i bocznego wysokiego składu
Operator wózka widłowego czołowego i bocznego wysokiego składu MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Schwebheim (Niemcy)
Operator wózka widłowego czołowego i bocznego wysokiego składu MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Schwebheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 2 listopada 2018, do końca 13 dni

Chcesz pracować w centrum logistycznym w Niemczech gdzie pracodawca ceni Twoje zaangażowanie oraz dokładność?

Szukasz stabilnego zatrudnienia i chcesz nabyć doświadczenie?
Zapoznaj się z ofertą i prześlij swoją aplikację!

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO CZOŁOWEGO I BOCZNEGO WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Miejsce pracy: Niemcy, Langenau

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe związane z rozładunkiem, załadunkiem towarów, transportem wewnętrznym palet
  • zdejmowanie/wykładanie palet z towarami na regały (obsługa wózków widłowych bocznych do 12 m składowania)
  • obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysyłki
  • przestrzeganie zasad BHP

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:

  • posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • masz doświadczenie w obsłudze wózka minimum 2 lata
  • jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy
  • znasz język niemiecki – w pracy będziesz miał kontakt z niemieckimi kierowcami, dlatego język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym jest wymagany
  • praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy

W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem:

  • gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką otrzymasz za wykonaną pracę
  • wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego
  • oferujemy stawkę godzinową 10,13 euro brutto oraz premię dzienną 15-23 euro netto a także wypłacamy dodatki za pracę w nadgodzinach, zgodnie ze standardami niemieckimi
  • oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania

Jesteś zainteresowany?

Możesz przesłać swoją aplikację za pośrednictwem portalu, a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.

Masz więcej pytań?

Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105.

Nie interesuje Cię praca na stanowisku Operatora wózka widłowego?

W naszej ofercie posiadamy również inne stanowiska magazynowe oraz produkcyjne – również dla par –  dla osób ze znajomością języka niemieckiego jak i bez. Zachęcamy do kontaktu by poznać nasze aktualne oferty.

(Data aktualizacji: piątek, 2 listopada 2018)
inne

oferty pracodawcy

Świecie (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 15 listopada 2018
Goleniów, Łozienica (zachodniopomorskie)