Oferty pracySenior Java Developer
Senior Java Developer Katowice (śląskie)
Senior Java Developer Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 5 listopada 2018, do końca 4 dni

Dla naszego Klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy świadczącej usługi IT z siedzibą w Katowicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior Java Developer

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. SJD/10608

Najważniejsze obowiązki:

  • projektowanie oraz implementacja rozwiązania zgodnie z najlepszymi praktykami,
  • konfiguracja środowiska pracy i narzędzi wspomagających codzienne aktywności,
  • wyjazdy służbowe i praca u klienta / z klientem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (elektrotechnika, matematyka, fizyka),
  • bardzo dobra znajomość języka Java i/lub JEE,
  • znajomość Spring, Tomcat, MVC,
  • znajomość technologii baz danych i języka SQL,
  • znajomość systemów Windows, Linux,
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość,
  • niezależność i zorganizowanie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w środowisku Hybris.

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych projektach,
  • współpracę z międzynarodowym zespołem programistów,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 listopada 2018)