Oferty pracyProgramista Java
Programista Java Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin (śląskie)
Programista Java Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin (śląskie) Aplikuj Opublikowano 5 listopada 2018, do końca 4 dni

Dla naszego Klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy świadczącej usługi IT z siedzibą w Katowicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Java

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. PD/117/17

Najważniejsze obowiązki:

  • projektowanie oraz implementacja rozwiązania zgodnie z najlepszymi praktykami,
  • konfiguracja środowiska pracy i narzędzi wspomagających codzienne aktywności,
  • wyjazdy służbowe i praca u klienta / z klientem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne, m.in. elektrotechnika, matematyka, fizyka,
  • bardzo dobra znajomość języka Java i/lub JEE,
  • znajomość Spring, MVC, Hybris,
  • znajomość systemów Windows, Linux,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym, umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych projektach,
  • współpracę z międzynarodowym zespołem programistów,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 listopada 2018)