Oferty pracyMechanik
Mechanik Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin (śląskie)
Mechanik Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin (śląskie) Aplikuj Opublikowano 5 listopada 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stale realizującej nowe projekty firmy z branży automotive, z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. MS/12009

Najważniejsze obowiązki:

  • wparcie działu utrzymania ruchu,
  • dokonywanie napraw,
  • uczestnictwo w przeglądach parku maszynowego.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,
  • chęć do dalszej nauki i pogłębiania wiedzy i kwalifikacji,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 listopada 2018)