Oferty pracySpecjalista ds. Eksportu w firmie ROEX
Specjalista ds. Eksportu w firmie ROEX DRICON Managing Consultants Łódź (łódzkie)
Specjalista ds. Eksportu w firmie ROEX DRICON Managing Consultants Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 5 listopada 2018, do końca 19 dni

ROEX jest nowoczesną i dynamiczną firmą, nakierowaną na wspieranie i rozwój przedsiębiorstw.

Doradza firmom jak skutecznie tworzyć i budować nowoczesne zyskowne przedsiębiorstwa i przekształcać pomysły w trwałą przewagę konkurencyjną.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy zmotywowanego kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu w firmie ROEX

Miejsce pracy: Łódź

Podstawowe zadania:

  • praca przy różnorodnych projektach o międzynarodowym charakterze
  • wsparcie w działaniach promocyjno-sprzedażowych na rynkach zagranicznych
  • tworzenie baz danych i kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami na rynkach zagranicznych
  • współpraca z kluczowymi klientami na rynkach zagranicznych
  • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
  • bieżąca analiza i monitorowanie podległych rynków, śledzenie działań konkurencji
  • organizowanie i udział w wyjazdach zagranicznych
  • pozyskiwanie i analiza danych oraz przeprowadzanie analiz rynkowych i współtworzenie strategii rozwoju
  • przygotowywanie zestawień i prezentacji w oparciu o zdobyte informacje

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • duże zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość oprogramowania MS Office (PowerPoint, Excel, Word)
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność realizacji wielu zadań i projektów równolegle
  • doświadczenie z zarządzaniem projektami mile widziane
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • codzienny kontakt z językami obcymi
  • przyjemną atmosferę pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze
  • możliwość realizacji ciekawych projektów na rynkach zagranicznych dla klientów z różnych branż
  • zdobycie cennego doświadczenia i rozwój kompetencji
  • szansa na współudział w wyjazdach zagranicznych
  • elastyczne godziny pracy w trakcie roku akademickiego

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając na poniższy link.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 listopada 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ksawerów (łódzkie)
Opublikowano wczoraj