Oferty pracySpawacz TIG (141) bez aktualnych certyfikatów
Spawacz TIG (141) bez aktualnych certyfikatów BestHill Work Nürnberg (Niemcy)
Spawacz TIG (141) bez aktualnych certyfikatów BestHill Work Nürnberg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 7 listopada 2018, do końca 20 dni

Firma  BestHill Work  należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16343.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Spawacz TIG

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie materiałów do spawania
  • Spawanie elementów ze stali nierdzewnej
  • Bieżąca kontrola spawanych elementów
  • produkcja naczep na samochody ciężarowe

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spawacz TIG
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Dokładność i precyzja

Oferta pracodawcy:

  • możliwość pracy w 2 osoby (jedna z  osób komunikatywny j.niemiecki)
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 13€ /h + opłacone zakwaterowanie
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

799 956 165 lub 789 362 250

www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: środa, 7 listopada 2018)
inne

oferty pracodawcy

Bawaria (Niemcy)
Opublikowano 13 listopada 2018
Nürnberg, Regensburg,Berlin,Stuttgart,Monachium (Niemcy)
Badenia Wirtembergia (Niemcy)