Oferty pracyStarszy Specjalista ds. Personalnych
Starszy Specjalista ds. Personalnych Łódź, Kutno, Łowicz, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Tomaszó (łódzkie)
Starszy Specjalista ds. Personalnych Łódź, Kutno, Łowicz, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Tomaszó (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 8 listopada 2018, do końca 7 dni

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: okolice Piotrkowa Trybunalskiego

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych.
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac.
  • Rozliczanie zajęć komorniczych.
  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji na potrzeby ZUS, US, GUS, PFRON.
  • Administrowanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych oraz pozostałymi świadczeniami pracowniczymi.
  • Aktualizacja regulaminów i procedur wewnętrznych w zakresie kadr i płac.
  • Aktywny udział w sporządzaniu budżetu wynagrodzeń, raportów z obszaru kadrowo-płacowego, prezentacji HR.
  • Uczestnictwo w bieżących projektach z obszaru twardego i miękkiego HR prowadzonych przez Dział Personalny.

Wymagania:

  • Min. 5 lat lat doświadczenia w obszarze kadr i płac (preferowane w firmie produkcyjnej).
  • Biegła znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu MS Excel).
  • Umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie.
  • Dokładność, odpowiedzialność i sumienność w realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w zakresie miękkiego HR.

Firma oferuje:

  • Duży poziom samodzielności i możliwość własnego rozwoju.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

(Data aktualizacji: czwartek, 8 listopada 2018)