Oferty pracyPracownik Biurowy
Pracownik Biurowy Płock (mazowieckie)
Pracownik Biurowy Płock (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 8 listopada 2018, do końca 4 dni

Firma SZADO PŁOCK Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY, którego zadaniem będzie wykonywanie wszelkich czynności, które zostaną mu powierzone w mieście Płock.

Aplikując proszę podać dokładnie stanowisko zatrudnienia.

Termin rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- odbiór dokumentów z urzędów miasta Płock,

- przekazywanie dokumentów do urzędów miasta Płock,

- wszystkie zadania, które zostaną mu zlecone,

WYMAGANIA

Osoba musi posiadać status STUDENTA!

- kreatywność i umiejętność właściwej oceny sytuacji,

- elastyczne godziny pracy,

- komunikatywność oraz otwartość,

- osoba musi być dostępna w godzinach od 7:00 do 15:00,

ZAPEWNIAMY:

- interesującą oraz mobilną pracę,

- zatrudnienie w formie: UMOWA ZLECENIE,

- możliwość wypłacenia nagrodzenia dziennego lub tygodniowego,

Osoby zainteresowany proszę o kontakt pod numerem telefonu: 782 418 375

Proszę o dopisanie klauzury:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aktualnych         w związku z naborem, dla potrzeb niezbędnych do jego realizacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawę z dnia 21.11.2008 o pracownikach samorządowych (Dz. U. Z 2008 r. Nr 223, poz. 1458 z późniejszymi zmianami).

(Data aktualizacji: czwartek, 8 listopada 2018)