Oferty pracyOperator wózków widłowych, Belgia
Operator wózków widłowych, Belgia Flandria Zachodnia (Belgia)
Operator wózków widłowych, Belgia Flandria Zachodnia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 8 listopada 2018, do końca 7 dni

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla belgijskiego pracodawcy osób
na stanowisku Operatora wózków widłowych do pracy na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, Flandria Zachodnia
Opis stanowiska pracy:
Obsługa wózków widłowych. Praca w firmie przy załadunku warzyw i owoców na palety.
Praca na zmiany.
5.00 – 13.00 – w jednym tygodniu
13.00 – 21.00 – w następnym tygodniu

Wymagania:
- Doświadczenie - w obsłudze wózków widłowych- 2 lata
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (certyfikat)
- Dokładność w wykonywanych obowiązkach
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Kultura osobista
- Aktualne badania medyczne

Oferta pracy:
- Belgijska umowę o pracę
- Wypłaty tygodniowe
- 9,5780 euro/1h netto (11,11% opodatkowanie)/ 8,7669 euro/1h netto (18%)
- 38h pracy tygodniowo
- Zapewnione zakwaterowanie
- Polski koordynator

(Data aktualizacji: czwartek, 8 listopada 2018)