Oferty pracyPracownik produkcji, Belgia
Pracownik produkcji, Belgia Flandria Zachodnia (Belgia)
Pracownik produkcji, Belgia Flandria Zachodnia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 8 listopada 2018, do końca 7 dni

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla klienta z Belgii osoby doświadczone w

zawodzie Pracownika produkcji na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, Flandria Zachodnia

Opis stanowiska pracy:
Praca jako pracownik produkcji. Do obowiązków pracownika należeć będzie:

  • Prace magazynowe
  • Utrzymywanie wszystkiego w kolejności
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • Pilnowanie dziedzińca
  • Operowanie wagą pomostową
  • Czyszczenie pod wysokim ciśnieniem maszyn rolniczych

Opis oferty pracy:

  • Umowa belgijska
  • Tygodniowe wypłaty
  • 38h pracy tygodniowo
  • 8,05 euro netto/1h netto (opodatkowanie 11, 11%) / 7, 32 euro netto (18% opodatkowanie)
  • Zapewnione opłacone zakwaterowanie (pokój 2-os.)
  • Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Brak nałogów, kultura osobista
  • Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii
  • Prawe jazdo kat. B

(Data aktualizacji: czwartek, 8 listopada 2018)