Oferty pracyUX Designer
UX Designer Kraków (małopolskie)
UX Designer Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 9 listopada 2018, do końca 8 dni

UX Designer
Kraków
Branża IT

Opis firmy klienta:

Co znajdziesz w naszej firmie?

  • Pracę i rozwój połączone ze zdobywaniem unikalnej wiedzy.
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy. Mamy w firmie otwartą kulturę organizacji. Mówimy sobie po imieniu. Cenimy swoją odmienność, co więcej z naszych pasji, osobowości, różnic czerpiemy dodatkowe inspiracje. Nie ważne ile masz lat, jak długie włosy, jaki styl ubierania, pomysł na życie - chcemy Ciebie takim jakim jesteś.
  • Będziesz pracował z nowoczesną i rozbudowaną infrastrukturą dostarczającą usługi dla milionów użytkowników.
  • Pracujemy w samodzielnych i zwinnych zespołach. Od początku pracy masz wpływ na przyszłość.
  • Dzielimy się wiedzą aby się rozwijać. W tym  celu organizujemy cykliczne spotkania, podczas których  poruszamy wszelkie interesujące nas tematy technologiczne, dotyczące teraźniejszości i przyszłości. Codzienna wymiana wiedzy sprawi, że przestaniesz postrzegać tablicę jako wspomnienie szkolnej przeszłości.
  • Stanowimy  zgrany zespól, który spotyka się nie tylko w pracy, ale także poza nią. Lubimy grać w planszówki lub spotykamy się przy piwie. Jeśli lubisz bardziej aktywny wypoczynek to mamy dla Ciebie wspólne wypady w góry oraz wycieczki rowerowe. Dla tych, którzy wolą gry zespołowe, proponujemy piłkę nożną, koszykówkę lub siatkówkę.

Opis stanowiska:

  • projektowanie nowych oraz optymalizacja istniejących aplikacji webowych i mobilnych
  • definiowanie wymagań funkcjonalnych poprzez analizę potrzeb klienta wewnętrznego oraz użytkowników końcowych
  • przygotowywanie prototypów interfejsów użytkownika oraz logiki aplikacji
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • bieżąca współpraca z zespołem IT oraz z biznesem

Oferta:

  • umowa o pracę lub B2B oraz elastyczne godziny pracy (zaczynamy pracę między 8.00 do 10.00)
  • pracę przy realizacji unikalnych, innowacyjnych projektów w gronie ludzi pełnych pasji i ciekawych pomysłów
  • niekorporacyjna kultura organizacji
  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki zdrowotnej, prywatne ubezpieczenie na życie, owocowe środy)

Wynagrodzenie: Ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych (Android, iOS)
  • znajomość najnowszych trendów UX
  • praktyczna znajomość oprogramowania do prototypowania, np. Axure, Sketch
  • chęć pracy w zespole i dzielenia się swoją wiedzą z innymi
  • umiejętność analizy i trafnego rozwiązywania problemów
  • kreatywność i samodzielność w działaniu
  • wysokie poczucie estetyki

Rozpoczęcie pracy:: ASAP

(Data aktualizacji: piątek, 9 listopada 2018)