Oferty pracyAndroid Developer
Android Developer Kraków (małopolskie)
Android Developer Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 9 listopada 2018, do końca 8 dni

Android Developer

Kraków

Branża IT

Opis firmy klienta:

Co znajdziesz w naszej firmie?

-              Pracę i rozwój połączone ze zdobywaniem unikalnej wiedzy.

-              Niekorporacyjną atmosferę pracy. Mamy w firmie otwartą kulturę organizacji. Mówimy sobie po imieniu. Cenimy swoją odmienność, co więcej z naszych pasji, osobowości, różnic czerpiemy dodatkowe inspiracje. Nie ważne ile masz lat, jak długie włosy, jaki styl ubierania, pomysł na życie - chcemy Ciebie takim jakim jesteś.

-              Będziesz pracował z nowoczesną i rozbudowaną infrastrukturą dostarczającą usługi dla milionów użytkowników.

-              Pracujemy w samodzielnych i zwinnych zespołach. Od początku pracy masz wpływ na przyszłość.

-              Dzielimy się wiedzą aby się rozwijać. W tym  celu organizujemy cykliczne spotkania, podczas których  poruszamy wszelkie interesujące nas tematy technologiczne, dotyczące teraźniejszości i przyszłości. Codzienna wymiana wiedzy sprawi, że przestaniesz postrzegać tablicę jako wspomnienie szkolnej przeszłości.

-              Stanowimy  zgrany zespól, który spotyka się nie tylko w pracy, ale także poza nią. Lubimy grać w planszówki lub spotykamy się przy piwie. Jeśli lubisz bardziej aktywny wypoczynek to mamy dla Ciebie wspólne wypady w góry oraz wycieczki rowerowe. Dla tych, którzy wolą gry zespołowe, proponujemy piłkę nożną, koszykówkę lub siatkówkę.

Opis stanowiska:

-              tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji mobilnych

-              poszukiwanie nowych rozwiązań

-              przygotowywanie dokumentacji technicznej tworzonych aplikacji

-              bieżące raportowanie statusu realizacji powierzonych zadań

Wielkość zespołu projektowego: 4 osoby + Leader

Oferta:

-              Karta multisport

-              ubezpieczenie

-              opieka medyczna

-              ubezpieczenie grupowe

-              owocowe środy

-              pakiet szkoleń (wewnętrzne/zewnętrzne)

Wynagrodzenie: Ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności

Wymagania:

Must have:

-              Minimum 1,5 roku  doświadczenia w tworzeniu oprogramowania na platformę Android

-              Bardzo dobra znajomość Java

-              Bardzo dobra znajomość Android SDK

-              Znajomość OOP i Design Patterns

Nice to have:

-              Znajomość innych języków oraz frameworków

Rozpoczęcie pracy:: ASAP

(Data aktualizacji: piątek, 9 listopada 2018)