Oferty pracyPracownik magazynu składowania opon (Etten Leur, NL)
Pracownik magazynu składowania opon (Etten Leur, NL) Etten-Leur (Holandia)
Pracownik magazynu składowania opon (Etten Leur, NL) Etten-Leur (Holandia) Aplikuj Opublikowano 9 listopada 2018, do końca 1 dzień

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla firmy zajmującej się składowaniem opon samochodowych w Etten-Leur (NL), poszukujemy kandydatów do pracy.

Oferujemy

• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 10,18 Euro + dodatek 0,52 Euro = 10,70 Euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe. NIE MA STAWEK WIEKOWYCH
• Holenderska umowa o pracę
• Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów
• Cotygodniowe wynagrodzenie (płatne na konto)
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (w pełni wyposażone)
• Możliwość korzystania z transportu służbowego

Obowiązki

• Rozładunek i załadunek opon
• Kompletowanie zamówień za pomocą wózków widłowych (przednich lub EPT)
• Inne prace fizyczne z tym związane

Wymagania

• Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
• Umiejętność obsługi wózków widłowych (przednich lub EPT)
• Uprawnienia na wózki widłowe (wózki przednie)

Mile widziane

• Prawo jazdy kat. B

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł. Praca tymczasowa

(Data aktualizacji: piątek, 9 listopada 2018)