Oferty pracyREKRUTER
REKRUTER STIP UNITED sp. z o.o. Gdańsk (pomorskie)
REKRUTER STIP UNITED sp. z o.o. Gdańsk (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 9 listopada 2018, do końca 23 dni

STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771 poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

REKRUTER

Zadania na stanowisku:

  • samodzielne przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych według wytycznych oraz selekcja kandydatów na różne stanowiska,
  • aktywne poszukiwanie i docieranie do kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacji,
  • przygotowanie raportów podsumowujących pracę,
  • inne prace biurowe związane z rekrutacją.

Oczekujemy:

  • komunikatywność,
  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie Exel),
  • kreatywność w wyszukiwaniu nowych rozwiązań i kanałów docierania do kandydatów,
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prześlij do nas swoje CV.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń:

Tel. 539303500

(Data aktualizacji: piątek, 9 listopada 2018)
inne

oferty pracodawcy

Gdynia (pomorskie)
Opublikowano wczoraj
Opole (opolskie)
Gdańsk (pomorskie)
Opublikowano 13 listopada 2018