Oferty pracyOperator maszyn
Operator maszyn MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Goleniów, Łozienica (zachodniopomorskie)
Operator maszyn MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Goleniów, Łozienica (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 15 listopada 2018, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta produkującego wysokiej jakości wyroby papiernicze poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn

Lokalizacja: Goleniowski Park Przemysłowy (Łozienica)

 Zakres obowiązków:

  • opieka nad procesem produktu
  • kontrola jakości
  • ustawienia maszyny
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • współpraca ze współpracownikami w celu osiągnięcia
    oczekiwanego celu produkcyjnego

 Wymagania:

  • doświadczenie przy obsłudze maszyny produkcyjnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • uczciwość, dokładność i odpowiedzialność
  • duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych
    zadań
  • wysoka kultura osobista i punktualność

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 2 zmianowym
  • pracę w zespole młodych, energicznych, otwartych ludzi

 Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą skontaktuj się z nami:

  • wyślij CV
  • zadzwoń pod nr 504 319 314
  • wyślij sms o treści "Operator maszyn" pod nr 504 319 314 - na pewno oddzwonimy

(Data aktualizacji: czwartek, 15 listopada 2018)
inne

oferty pracodawcy

Wrocław, Schwebheim (dolnośląskie)
Opublikowano wczoraj
Langenau (Niemcy)
Grettstadt (Niemcy)