Oferty pracySpecjalista ds. Kontroli Jakości (obszar: analiza materiałów) w firmie Miele [QM-MA]
Specjalista ds. Kontroli Jakości (obszar: analiza materiałów) w firmie Miele [QM-MA] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie)
Specjalista ds. Kontroli Jakości (obszar: analiza materiałów) w firmie Miele [QM-MA] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 22 listopada 2018, do końca 7 dni

Nasz klient, Grupa Miele, jest światowym liderem wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego klasy premium. Firma ta od lat oferuje swoim klientom innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz najwyższy standard obsługi. Zarówno wysoko wykwalifikowani pracownicy jak i innowacyjne technologie są podstawą sukcesu i dalszego rozwoju tej firmy.

Do nowo budowanego zakładu produkcyjnego w Ksawerowie poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Jakości (obszar: analiza materiałów) w firmie Miele

Miejsce pracy: Ksawerów (okolice Łodzi)

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie badań metalograficznych i plastograficznych, w tym przygotowywanie próbek
  • przeprowadzanie analiz technik łączenia (spawanie, klinczowanie, wkręcanie)
  • doradztwo w zakresie zastosowań odpowiednich urządzeń pomiarowych i testowych w przypadku nowych komponentów
  • analiza, ocena i prowadzenie dokumentacji technicznej wyników pomiarów
  • doradztwo i kontrole w zakresie nowych wzorów oraz komponentów wprowadzanych do produkcji
  • zapewnienie jakości seryjnej w obszarze produkcji od dostawcy do klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: inżynieria jakości lub pokrewne)
  • dokształcanie się z zakresu technik analizy materiałów – jako dodatkowy atut
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie analizy materiałów w sektorze tworzyw sztucznych i metali
  • dobrze rozwinięta umiejętność pracy w zespole
  • niezawodność i samodzielność w codziennej pracy
  • gotowość do pracy zmianowej (przewidywana praca w systemie 2-zmianowym)
  • dobra znajomość środowiska MS Office
  • mile widziana znajomość programów SAP QM/MM i Catia
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiednie przeszkolenie i przygotowanie do pracy
  • odpowiedzialne zadania w innowacyjnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych sprzętów
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego i możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • dobrą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy

Prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

(Data aktualizacji: czwartek, 22 listopada 2018)
inne

oferty pracodawcy

Łódź (łódzkie)
Opublikowano 11 grudnia 2018
Ksawerów (łódzkie)
Opublikowano 22 listopada 2018