Oferty pracyMłodszy specjalista ds. studiów podyplomowych
Młodszy specjalista ds. studiów podyplomowych Łódź (łódzkie)
Młodszy specjalista ds. studiów podyplomowych Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 3 grudnia 2018, do końca 2 dni

Dział Studiów Podyplomowych Społecznej Akademii Nauk w Łodzi poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

Młodszy specjalista/ka ds. studiów podyplomowych

Zakres obowiązków:

  • organizacja i prowadzenie dokumentacji procesu dydaktycznego;
  • obsługa i prowadzenie dokumentacji słuchacza;
  • prowadzenie rekrutacji na studia podyplomowe;
  • bieżąca obsługa słuchaczy, absolwentów i wykładowców;
  • współpraca z instytucjami/firmami z otoczenia społeczno – gospodarczego Uczelni;
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami i wydziałami Uczelni;
  • układanie planów zajęć i nadzór nad ich realizacją;
  • udział w przygotowywaniu oferty studiów podyplomowych i szkoleń;
  • udział w działaniach marketingowych i PR;
  • archiwizacja papierowa i elektroniczna dokumentacji studiów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość zasad pracy biurowej oraz bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych (MS Office);
  • umiejętność przestrzegania standardów działania i zachowania ich w trakcie wykonywania pracy;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu;
  • wysoka kultura osobista;
  • samodzielność, dyspozycyjność i dokładność;
  • gotowość do pracy również w weekendy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność hierarchizacji zadań;
  • komunikatywność;
  • chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • ciekawą i dynamiczną pracę w renomowanej uczelni o ogólnopolskim zasięgu działania;
  • stanowisko z możliwością stałego poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń w zakresie organizacji studiów podyplomowych i szkoleń;
  • wsparcie organizacyjne;
  • miłą i motywującą atmosferę pracy w stabilnej instytucji;
  • umowę o pracę;
  • możliwość udziału w szkoleniach i korzystania z oferty edukacyjnej uczelni na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria, proszone są o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym do dnia 10.12.2018 r. na adres:

wspolpraca @ san.edu.pl

(przesłane dokumenty muszą zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji).

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 3 grudnia 2018)