Oferty pracyMechanik Utrzymania Ruchu
Mechanik Utrzymania Ruchu Tychy (śląskie)
Mechanik Utrzymania Ruchu Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 4 grudnia 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży automotive o stabilnym kapitale, posiadającej siedzibę w  Tychach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. MUR/14611

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie bieżących awarii z zakresu mechaniki,
  • usuwanie usterek z zakresu pneumatyki oraz hydrauliki siłowej,
  • modyfikacje maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, schematami,
  • samodzielność i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • pracę w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny, pakiet szkoleń,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: wtorek, 4 grudnia 2018)