Oferty pracyKoordynator ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej
Koordynator ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie)
Koordynator ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 4 grudnia 2018, do końca 3 dni

Dla naszego klienta - renomowanej i stabilnej firmy działającej na rynku finansowym z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. KRF/12109

Najważniejsze obowiązki:

  • budowanie strategii rozwoju sieci franczyzowej,
  • pozyskiwanie nowych Partnerów do sieci,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z franczyzobiorcami,
  • współtworzenie polityki franczyzowej oraz podręcznika operacyjnego,
  • monitorowanie trendów rynkowych,
  • realizacja ustalonych celów,
  • współpraca z firmą marketingową,
  • nadzór nad działaniami dotyczącymi prawidłowej adaptacji lokalu pod Placówkę Franczyzową.

Wymagania:

  • doświadczenie we współtworzeniu sieci franczyzowej,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość współtworzenia firmy oraz realizacji własnych koncepcji,
  • dużą samodzielność oraz elastyczność w realizacji zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji poprzez udział w szkoleniach.

(Data aktualizacji: wtorek, 4 grudnia 2018)