Oferty pracyOpiekun Klienta Niemieckojęzycznego
Opiekun Klienta Niemieckojęzycznego Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie)
Opiekun Klienta Niemieckojęzycznego Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 4 grudnia 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - stabilnej firmy usługowej z siedzibą w Gliwicach, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekun Klienta Niemieckojęzycznego

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. OKN/14311

Najważniejsze obowiązki:

  • organizacja oraz dbałość o przebieg opieki nad osobą starszą,
  • prowadzenie korespondencji mailowej z niemieckim klientem (rodziną podopiecznego),
  • utrzymywanie telefonicznych kontaktów z klientami,
  • obsługa niemieckiej bazy danych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym (w mowie i piśmie),
  • umiejętność obsługi komputera,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

(Data aktualizacji: wtorek, 4 grudnia 2018)