Oferty pracyOgrodnik
Ogrodnik Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Bornem (Belgia) Aplikuj Opublikowano 4 grudnia 2018, do końca 18 dni

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego klienta - firmy zajmującej się pielęgnacją i utrzymaniem terenów zielonych oraz ogrodów prywatnych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ogrodnik

Miejsce pracy: Bornem

Opis stanowiska:

  • pielęgnacja i utrzymanie terenów zielonych należących do firm.
  • pielęgnacja i utrzymanie prywatnych ogrodów.
  • pielenie, koszenie trawników, przycinanie i pielęgnacja drzew, żywopłotów itp.
  • obsługa maszyn: kosiarki, przycinarki, piły łańcuchowej, dmuchawy do liści, wertykulatora (manualnego i automatycznego), traktora.
  • obsługa i transport narzędzi ogrodniczych.
  • praca najczęściej w 2-os. zespołach.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata.
  • umiejętność obsługi narzędzi i maszyn wykorzystywanych w branży ogrodniczej.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
  • doświadczenie w branży ogólnobudowlanej - dodatkowy atut.
  • prawo jazdy kat. B+E - mile widziane.
  • łatwość pracy w zespole.
  • dokładność.
  • własny samochód.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 12,27€ brutto/h.
  • pracę min. 38 godzin tygodniowo.
  • wsparcie polskiego koordynatora.
  • możliwość pracy na dłuższy okres czasu.
  • dodatek wakacyjny ok. 3728 € brutto w skali roku.
  • premia roczna do 2019 € brutto (pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w roku).
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy.
  • belgijskie ubezpieczenie zdrowotne.
  • dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • płatne święta.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 512 198 101.

(Data aktualizacji: wtorek, 4 grudnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Lier (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Bornem (Belgia)
Opublikowano 13 grudnia 2018
Bruksela (Belgia)
Opublikowano 12 grudnia 2018