Oferty pracyOGRODNIK, Belgia
OGRODNIK, Belgia Flandria Zachodnia (Belgia)
OGRODNIK, Belgia Flandria Zachodnia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 4 grudnia 2018, do końca 3 dni

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla klienta z Belgii osoby doświadczone w

zawodzie Ogrodnika.   Miejsce pracy: Belgia, Flandria Zachodnia

Opis stanowiska pracy:
Do obowiązków ogrodnika będzie należało :

  • Kopanie ogrodu oraz usuwanie istniejących chodników, roślin
  • Mierzenie ogrodu
  • Umieszczanie murów oporowych
  • Układanie glinianej nawierzchni, drewnianej terakoty, kafle, krawężniki
  • Instalacja systemu nawadniającego, prace drenażowe
  • Wgląd w instalacje elektryczne
  • Sadzenie drzew, krzewów i kwiatów w ogrodzie.
  • Sadzenie trawy.
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy jako ogrodnik ( 3 lata doświadczenia)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii
  • Brak nałogów, kultura osobista

Opis oferty pracy:

  • Umowa belgijska
  • Tygodniowe wypłaty
  • 9,96 euro netto/ 1h (podatek 11,11%), 9,09 euro/1h netto ( podatek 18%)
  • 38 h pracy tygodniowo
  • Zapewnione i opłacone zakwaterowanie (pokój 2-os.)
  • Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy

(Data aktualizacji: wtorek, 4 grudnia 2018)