Oferty pracyAsystent radcy prawnego
Asystent radcy prawnego Gdańsk (pomorskie)
Asystent radcy prawnego Gdańsk (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 5 grudnia 2018, do końca 1 dzień

Kancelaria  Prawno-Finansowa Partnerzy z siedzibą w Gdańsku poszukuje   kandydatów na stanowisko: Asystent radcy prawnego

Główne obowiązki:

- sporządzanie  projektów pism procesowych i innych,

- analiza przepisów prawnych i orzecznictwa pod kątem prowadzonych spraw,

- uczestnictwo w rozprawach sądowych w zastępstwie radcy prawnego,

- reprezentowanie klientów przed sądami, komornikami i innymi instytucjami,

- czynności administracyjne,

- kontakt z klientami Kancelarii oraz sądami, urzędami i innymi instytucjami

Oczekiwania:

aplikant I lub II roku,

- doświadczenie w pracy w Kancelarii,

orzeczenie o niepełnosprawności - prosimy o umieszczenie informacji w CV

  lub przesłania skanu z orzeczeniem,

- dobra znajomość pakietu Office i programów prawniczych,

- prawo jazdy kat. B,

- łatwość nawiązywania kontaktów,

- zdolność analitycznego i logicznego myślenia,

- samodzielność.

Oferujemy:

- umowę o pracę po okresie próbnym,

- pracę w atrakcyjnej lokalizacji,

- przyjazną atmosferę,

- zdobycie cennego doświadczenia.

Ze względu na realizowany projekt unijny poszukujemy osób  z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon.-piątku w godzinach 8.00-15.00

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

(Data aktualizacji: środa, 5 grudnia 2018)