Oferty pracyKoordynator grupy pracowników z językiem niemieckim
Koordynator grupy pracowników z językiem niemieckim Haldensleben (Niemcy)
Koordynator grupy pracowników z językiem niemieckim Haldensleben (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 6 grudnia 2018, do końca 9 dni

Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym ? Masz doświadczenie w pracy na magazynie? Posiadasz własne auto?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco to zgłoś się do nas!

Jesteśmy firmą HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy). Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU / KOORDYNATOR GRUPY PRACOWNIKÓW(M/F)

Gdzie:  Niemcy - Haldensleben

Kiedy: do uzgodnienia

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • dodatek za pełnienie funkcji tłumacza na magazynie,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • dopłatę do zakwaterowania,
  • służbowy telefon i laptop.

Zadania:

  • kompletowanie zamówień,
  • rozładunek, załadunek towarów, inne prace magazynowe,
  • tłumaczenie grupie pracowników z j. niemieckiego na j. polski,
  • organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • wdrażanie nowych pracowników do pracy,
  • opieka nad grupą pracowników (banki, urzędy, lekarz).

Wymagamy:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • doświadczenia w pracy na magazynie przy komisjonowaniu,
  • prawa jazdy (warunek konieczny),
  • umiejętności pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy,
  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji  z dopiskiem:

Na podstawie art. 7 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych  osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę HR Xperience Poland sp. z o.o.

Powyższa  zgoda  została  wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

(Data aktualizacji: czwartek, 6 grudnia 2018)