Oferty pracyMonter paneli słonecznych, Belgia
Monter paneli słonecznych, Belgia Flandria Zachodnia (Belgia)
Monter paneli słonecznych, Belgia Flandria Zachodnia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 6 grudnia 2018, do końca 9 dni

European Active Projects Limited (KRAZ 2701) w imieniu klienta belgijskiego poszukuje osób do pracy na stanowisku Montera paneli słonecznych do pracy na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, Flandria Zachodnia

Opis stanowiska pracy:
Montaż paneli słonecznych w domach prywatnych osób.
Dziennie montaż około 30 – 36 paneli słonecznych.
Praca w 2 grupach 2-osobowych.

Oferta belgijskiego pracodawcy:
- Umowa belgijska
- Wypłaty tygodniowe
- 11, 8354 euro netto/ 1h (opodatkowanie 18%) kwota po odliczeniu zakwaterowania
- 12, 8089 euro netto/ 1h (opodatkowanie 11, 11%) kwota po odliczeniu zakwaterowania
- 40 h pracy tygodniowo
- Opłacone zakwaterowanie (pokój 2-os.)
- Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy
- Opieka polskojęzycznej koordynatora w Belgii

Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie około min. 4 lata
- Znajomość j.angielskiego lub j. francuskiego
- Prawo jazdy kat. B
- certyfikat VCA
- Pozytywne nastawienie do pracy
- Dyspozycyjność do wyjazdu
- Kultura osobista, brak nałogów

(Data aktualizacji: czwartek, 6 grudnia 2018)