Oferty pracySpawacz TIG, Belgia
Spawacz TIG, Belgia Flandria Zachodnia (Belgia)
Spawacz TIG, Belgia Flandria Zachodnia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 6 grudnia 2018, do końca 1 dzień

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla belgijskiego pracodawcy osób na stanowisko  do pracy na terenie Belgii SPAWACZ TIG

Miejsce pracy: Belgia, Flandria Zachodnia

Opis stanowiska pracy:

Praca w dużej belgijskiej firmie z branży metalurgicznej. Do zadań pracownika będzie należało montowanie, spawanie i przygotowywanie połączeń elementów konstrukcji, umiejętność czytania rysunku technicznego.

Wymagania:

  •  5 lat doświadczenie na stanowisku spawacz TIG
  •  Znajomość rysunku technicznego
  •  Dokładność w wykonywanych obowiązkach
  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  •  Kultura osobista
  •  Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii

Opis oferty pracy:

  • Umowa belgijska

  • Tygodniowe wypłaty

  • 8,82 euro netto/1h (stawka podatkowa 18%);
    9,70 euro netto/1h (stawka podatkowa 11,11%)

  • 38 h pracy tygodniowo

  • Zapewnione i opłacone zakwaterowanie (pokój 2-os.)

  • Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy, dodatek na święta

(Data aktualizacji: czwartek, 6 grudnia 2018)