Oferty pracyPrzedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy Gdańsk,Gdynia,Sopot (pomorskie)
Przedstawiciel handlowy Gdańsk,Gdynia,Sopot (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 7 grudnia 2018, do końca 10 dni

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie
- Umiejętność negocjacji
- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu kontaktów
- Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office
- Skrupulatność w realizacji zadań
- Prawo jazdy kat B

Obowiązki:
-  Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów oraz usług firmy (na terenie całego kraju),
- Sprzedaż produktów  z branży chemicznej - kleje i smary przemysłowe - wymagane doświadczenie z tej branży,
-  Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami,
-  Rozwój sieci dystrybucji na wyznaczonym terenie,
-  Promocja marki i produktów,
-  Raportowanie wyników pracy,
-  Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy,
-  Prowadzenie bazy danych klientów,

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Dwuskładnikowy system wynagradzania (podstawa + prowizja )
- Oferujemy pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
- Miłą atmosferę i dobre warunki pracy
- Samochód i telefon służbowy

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wysyłanie aktualnego CV dopiskiem: Przedstawiciel Handlowy lub kontakt telefoniczny : 516-569-300 od pon.-pt. w godzinach 8.00-15.00

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

(Data aktualizacji: piątek, 7 grudnia 2018)