Oferty pracyMonter instalacji grzewczych i sanitarnych (18,00 euro brutto/h + 15,00 euro netto diety/dzień + zakwaterowanie)
Monter instalacji grzewczych i sanitarnych (18,00 euro brutto/h + 15,00 euro netto diety/dzień + zakwaterowanie) Bawaria (Niemcy)
Monter instalacji grzewczych i sanitarnych (18,00 euro brutto/h + 15,00 euro netto diety/dzień + zakwaterowanie) Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 7 grudnia 2018, do końca 10 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Monter instalacji grzewczych i sanitarnych

 (18,00 euro brutto/h + 15,00 euro netto diety/dzień + zakwaterowanie)

Zakres obowiązków:

- prace w zakresie instalacji grzewczych i sanitarnych  (kaloryfery, toalety, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe, itp.)

Oferujemy:
- długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: Sindelsdorf (Bawaria)

- wynagrodzenie: 18,00 EUR brutto/h + 15,00 EUR netto diety/dzień

- pracę na pełny etat

- nadgodziny płatne 125% wysokości stawki podstawowej (powyżej 174 h miesięcznie)

- darmowe zakwaterowanie (z dostępem do wyposażonej kuchni, Wi-fi)

- dodatek świąteczny

- stałą polskojęzyczną opiekę dysponenta do spraw personalnych

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- komunikatywna znajomość  języka niemieckiego

- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Proszę dopisać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych."

(Data aktualizacji: piątek, 7 grudnia 2018)