Oferty pracyPomoc Magazynowa - Radonice, Grodzisk Mazowiecki
Pomoc Magazynowa - Radonice, Grodzisk Mazowiecki MK INTERIM Sp.z o.o. Grodzisk Mazowiecki, Radonice (mazowieckie)
Pomoc Magazynowa - Radonice, Grodzisk Mazowiecki MK INTERIM Sp.z o.o. Grodzisk Mazowiecki, Radonice (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 7 grudnia 2018, do końca 22 dni

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.

Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

WWW.MKINTERIM.PL

MAGAZYNIER

kompletacja zamówień- asortyment: sprzęt IT, drobne AGD

Miejsce pracy: RADONICE (Grodzisk Mazowiecki)

Opis stanowiska:

  • kompletacja zamówień (praca ze skanerem)
    •pakowanie towaru
  • pomocnicze prace magazynowe
    • utrzymywanie porządku na magazynie
    • przygotowanie palet pod załadunek

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • dyspozycyjność, punktualność,
    • odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • chęć do pracy!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe 17,00-19,00 zł/h +premie
  • praca w godzinach, 9.00-17.00 i 13.00-21.00 (przewaga II zmiany), poniedziałek piątek, weekendy wolne
  •  stabilne zatrudnienie
  • możliwość przejścia na umowę o prace bezpośrednio u Klienta

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Osoby zainteresowane i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego C.V.

(Data aktualizacji: piątek, 7 grudnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Konstancin Jeziorna, Piaseczno, (mazowieckie)
Opublikowano dzisiaj
Gdańsk, Gdynia, Sopot (pomorskie)
Opublikowano wczoraj
Mory, Warszawa (mazowieckie)