Oferty pracyTECHNOLOG- KONTROLER JAKOŚCI
TECHNOLOG- KONTROLER JAKOŚCI STIP UNITED sp. z o.o. RANIŻÓW (podkarpackie)
TECHNOLOG- KONTROLER JAKOŚCI STIP UNITED sp. z o.o. RANIŻÓW (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 7 grudnia 2018, do końca 1 dzień

UWAGA PRACA!!!

TECHNOLOG- KONTROLER JAKOŚCI

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771. W związku z ciągłym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: TECHNOLOG- KONTROLER JAKOŚCI

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Wsparcie procesu produkcyjnego
  • Kontrola parametrów procesu produkcyjnego oraz produktów
  • Przygotowanie plików DXF na wypalarkę
  • Nadzorowanie wykonania dokumentacji jakościowej
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • dobra znajomość pakietu MS Office (excel)
  • samodzielność w działaniu połączona z umiejętnościami pracy w zespole
  • odpowiedzialność, dokładność
  • doświadczenie na stanowisku o takim samym lub zbliżonym zakresie zadań

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie techniczne (produkcja, metalurgia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych
  • Umiejętność obsługi programu AutoCad
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętności interpersonalne

GWARANTUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od zaraz

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

ZADZWOŃ DO NAS!

TEL. 539303500

(Data aktualizacji: piątek, 7 grudnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Antwerpia, Rotterdam (Belgia, Holandia)
Opublikowano 30 kwietnia 2019