Oferty pracyPrzedstawiciel
Przedstawiciel Profi Credit S.A. Gniewkowo I Okolice (kujawsko-pomorskie)
Przedstawiciel Profi Credit S.A. Gniewkowo I Okolice (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 7 grudnia 2018, do końca 21 dni

FIRMA FINANSOWA znana i ciesząca się zaufaniem Klientów. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług finansowych, ogólnopolski zasięg i ponad pół miliona zadowolonych Klientów zaowocowały silną pozycją naszej Firmy. Zapraszamy Cię do współtworzenia tego sukcesu! Jeżeli chcesz wykorzystać swoją pasją i zaangażowanie oraz masz doświadczenie w sprzedaży – dołącz do NAS! JUŻ TERAZ !!!

Zadania:

  • inicjowanie zadań marketingowych w terenie,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • niekaralność,
  • dostęp do komputera,
  • nastawienie na cel.

Oferujemy:

  • nielimitowane zarobki,
  • wysokie prowizje od każdej umowy,
  • pakiet startowy dla nowych doradców,
  • bezpłatne materiały reklamowe.

Nie zajmujemy się zbieraniem rat !!!

(Data aktualizacji: piątek, 7 grudnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Janikowo I Okolice (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 9 grudnia 2018
Powiat Inowrocławski (kujawsko-pomorskie)
Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)