Oferty pracyMonter urządzeń instalacji wodno-kanalizacyjnych, CO
Monter urządzeń instalacji wodno-kanalizacyjnych, CO Wrocław (dolnośląskie)
Monter urządzeń instalacji wodno-kanalizacyjnych, CO Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 8 grudnia 2018, do końca 8 dni

Praca w MPK Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław
MON/IM/11.2018

Zakres zadań:
# naprawa, konserwacja, Remonty instalacji i urządzeń:
- centralnego ogrzewania i węzłów cieplnych,
- instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
- instalacji pneumatycznej i wentylacyjnej.
# bieżące prace warsztatowe;
# praca na wysokości powyżej 3 metrów;
# ewentualnie spawanie rurociągów i sieci oraz inne prace spawalnicze.

Wymagania:

# wykształcenie min. zawodowe kierunkowe, mile widziane średnie techniczne kierunkowe;
# doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
# znajomość instalacji c.o., wod.-kan., pneumatycznej, wentylacyjnej i węzłów cieplnych;
# mile widziane aktualne uprawnienia na spawanie gazowe, mile widziane elektryczne;
# mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

# umowę o pracę;
# możliwość rozwoju zawodowego.

Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.

(Data aktualizacji: sobota, 8 grudnia 2018)