Oferty pracyLakiernik
Lakiernik Wrocław (dolnośląskie)
Lakiernik Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 8 grudnia 2018, do końca 8 dni

Praca w MPK Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław
L/11.2018

Zakres obowiązków:

# przygotowanie do lakierowania i lakierowanie elementów powierzchni tramwajowych oraz wykonywanie innych prac powiązanie;
# usuwanie skutków wandalizmu;
# bieżąca likwidacja graffiti w taborze tramwajowym.

Wymagania:

# wykształcenie zawodowe kierunkowe;
# doświadczenie na stanowisku lakiernika;
# umiejętność zastosowania narzędzi, sprzętu i urządzeń lakierniczych;
# praca na wysokości powyżej 3 metrów.

Oferujemy:

# umowę o pracę na zastępstwo;
# pakiet socjalny.

Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.

(Data aktualizacji: sobota, 8 grudnia 2018)