Oferty pracyPrzedstawiciel w sektorze pożyczek
Przedstawiciel w sektorze pożyczek Profi Credit S.A. Pakość (kujawsko-pomorskie)
Przedstawiciel w sektorze pożyczek Profi Credit S.A. Pakość (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 9 grudnia 2018, do końca 23 dni

Firma Profi Credit Polska S.A. jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Prowadzimy działalność także w innych krajach Europy. W związku z rozwojem sieci sprzedaży pragniemy nawiązać współpracę z osobami na stanowisku sprzedawcy pożyczek.

Główne zadania:

  • sprzedaż pożyczek klientom indywidualnym, biznesowym
  • monitorowanie regularnej spłaty rat,
  • profesjonalna obsługa klienta w biurze jak i terenie,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • inicjowanie zadań marketingowych
  • udział w szkoleniach
  • aktywne pozyskiwanie klientów

Wymagania:

  • umiejętność pracy z ludźmi,
  • obsługa komputera,
  • gotowość oraz zaangażowanie w doskonalenie zawodowe
  • sumienność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • nastawienie na cel

Oferujemy:

  • współpracę z uczciwym i solidnym partnerem,
  • bardzo konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • stałe wsparcie w postaci materiałów reklamowych, promocyjnych
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • opiekę Team Managera

(Data aktualizacji: niedziela, 9 grudnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Janikowo I Okolice (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 9 grudnia 2018
Powiat Inowrocławski (kujawsko-pomorskie)
Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)